DuruChem Kimya Makina San.Tic.Ltd.Şti.

DuruChem Kimya sektöründe tecrübeli olan girişimciler tarafından 2018 yılında kurulmuş kimyasal hammaddeler, özel performans kimyasallarının dağıtımı ve üretiminde müşterileri ve tedarikçileri ile farklı bir değer yaratmaktadır.

DuruChem Kimya, dört ana iş kolunda müşterilerine dağıtım, üretim, teknik ve lojistik alanlarında hizmetler sunmaktadır.

  • Yapı Kimyasalları
  • Boya & Kaplama Kimyasalları
  • Monomer & Polimerler
  • Endüstriyel Kimyasallar

Yüksek bilgi ve tecrübeye sahip olan profesyonel kadrosu ile tedarik zinciri boyunca değer yaratan isteğe özel çözümler geliştirmek için, geniş pazar bilgisini ve teknik gücünü kullanmakta, bu çalışma şekliyle hem tedarikçilerini hem de müşterilerini desteklemektedir.

Bu uzun süreli deneyim sektörde ürün ve malzemelerinizin kalite, güvenlik ve sürdürülebilirliğini temin etmenizi sağlayacak güvenilir bir iş ortağı haline getirmektedir.

Böyle bir sağlam temel üzerine kurulmuş olmamız yenilik için benzersiz fırsatları kovalamamıza, mevcut ürünler için yeni uygulamalar keşfetmemize, pazara yeni ürünler sunmamıza ve uzun süreli sürdürülebilirliği sağlamamıza olanak sağlamıştır.

Müşterilerimize ihtiyaç duydukları teknik bilgi, malzeme ve teknolojiyi en doğru ve en hızlı şekilde sunarak müşterinin çözüm ortağı olmak.